Зимни курсове 2019 - програма

ЗИМНИ КУРСОВЕ 2019

Разговорни курсове

LEVELSDAYSTIME
Speaking Lower вторник и четвъртък 17.30-19.30
Speaking HIgher вторник и четвъртък 19.40-21.40

Курсове по общ английски

НИВАДНИЧАСОВЕ
Elementary A вторник и четвъртък 17.30-19.30
Elementary B сряда и петък 17.30-19.30
Pre Intermediate A сряда и петък 19.40-21.40
Pre Intermediate B сряда и петък 17.30-19.30
Intermediate A вторник и четвъртък 17.30-19.30
Intermediate B вторник и четвъртък 19.40-21.40
Upper Intermediate A вторник и четвъртък 19.40-21.40
Upper Intermediate A вторник и четвъртък 17.30-19.30
Upper Intermediate B вторник и четвъртък 17.30-19.30
Pre Advanced A вторник и четвъртък 19.40-21.40
Pre Advanced B вторник и четвъртък 19.40-21.40
Advanced A сряда и петък 19.40-21.40
Advanced B сряда и петък 19.40-21.40

Международни сертификати

НИВАДНИЧАСОВЕ
CAE group 1 вторник и четвъртък 19.40-21.40
CAE group 2 събота 09.00-13.00
IELTS group 1 сряда и петък 17.30-19.30
IELTS group 2 сряда и петък 19.40-21.40

Бизнес английски

НИВАДНИЧАСОВЕ
Business Upper Intermediate B сряда и петък 19.40-21.40

Детска академия (за деца на 6-14 години)

НИВАДНИЧАСОВЕ
Preparation group B неделя 09.00-11.00
Starter A неделя 11.15-13.15
Starter B събота 09.00-11.00
Starter B неделя 15:45-17:45
Starter B неделя 12:30-14:30
L1 Big English A неделя 15.45-17.45
L1 Big English Plus B събота 11.15-13.15
L1 Backpack неделя 13.30-15.30
L2 Big English събота 14.30-17.30
L2 Big English неделя 14.45-17.45
L2 Big English Plus Bp събота 09.00-12.00
L2 Big English Plus B неделя 09:00-12:00
L3 Big English неделя 09.00-12.00
L3 Big English Plus B неделя 12.15-15.15
L3 Big English Plus B неделя 13:30-16:30
L4 Big English събота 13.30-17.30
L4 Big English събота 09.00-13.00
L4 Backpack неделя 09.00-13.00
Level 2 Challenges 2 A събота 09.00-13.00
Level 2 Challenges 2 B събота 09.00-13.00
Level 2 Challenges 2 B събота 13.30-17.30
Level 2 Challenges 3 A неделя 09.00-13.00
Level 3 Challenges 3 B събота 13.30-17.30
Level 4 Challenges 4 B събота 09.00-13.00
Level 5 Cosmic B1 B неделя 09.00-13.00
Advanced Young Learners B неделя 13.30-17.30


*Програмата на курсовете може да бъде променена. Моля обадете се за повече информация.